Przeskocz do treści

Książka “Finansowy Ninja”

Książka "Finansowy Ninja" pomoże Ci w osiągnięciu zdrowego podejścia do finansów osobistych. Wydawać by się mogło, że nie ma ona nic wspólnego z moim blogiem. Nic bardziej mylnego. Pieniądze szczęścia nie dają, to fakt, ale ich brak potrafi negatywnie oddziaływać na nasze zdrowie. Nie muszę tego tłumaczyć osobą, którym nie starcza do przysłowiowego "pierwszego", a tym bardziej osobom zadłużonym. Ciągły stres, rozdrażnienie, niska samoocena, a nawet depresja, pojawiają się często, gdy nie radzimy sobie z finansami. To odbija się niekorzystnie na naszym zdrowiu, a także na naszej rodzinie. Nie musi tak być. Nawet przy niskich dochodach możemy sobie dobrze radzić, stosując konsekwentnie kilka zasad.

Wpływ złej kondycji finansowej na zdrowie

Wiele badań wskazuje, że stres związany z brakiem pieniędzy działa destrukcyjnie na nasze zdrowie. Kłopoty ze snem, trawieniem, wrzody, bóle mięśni, głowy i stany migrenowe, czy depresja, są dobrze znane osobom, którym brakuje na podstawowe wydatki. Nie potrzeba badań, wystarczy przejrzeć różne fora internetowe, bądź porozmawiać z osobami zadłużonymi. Nie jest trudno znaleźć takie osoby, gdyż jak podaje Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor, blisko 2,83 mln Polaków nie radzi sobie ze spłatą zadłużenia.

Dla osób zadłużonych, którzy nie radzą sobie ze spłatą swych zobowiązań w pierwszej kolejności polecam darmowy kurs pokonaj swoje długi.

Książka "Finansowy Ninja"

Nie mam wątpliwości, że ta książka wywarła ogromny, pozytywny wpływ na moje finanse. Odkąd wdrożyłam z pozoru nieistne, ale jak się potem okazało kluczowe sugestie autora książki, okazało się, że w końcu zaczęłam odkładać spore sumy pieniędzy. Z czystym sercem polecam Ci książkę "Finansowy Ninja", ponieważ uważam, że każdy powinien ją mieć. Ja ją kupiłam również dla swojego rodzeństwa. Przestań się zastanawiać jak wiązać koniec z końcem, szkoda twojego zdrowia. Kup książkę "Finansowy Ninja", a z pewnością nie będziesz tego żałować. Książka "Finansowy Ninja" dostępna jest tutaj.

Sam autor pisze o tej książce tak:

" Książka "Finansowy Ninja" to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. 544 strony praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Czytelnikowi zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe. Szczegółowa recepta na to, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę."

1 KSIĄŻKA = 1 POSIŁEK

Każdy sprzedany egzemplarz książki "Finansowy Ninja" funduje jeden posiłek, ponieważ nabywając książkę przekazujesz 4 zł dla Pajacyka. Dzięki tej książce na konto Pajacyka trafiło już 375tys. To w sumie 93 750 posiłków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.